Strona głównaDOMLuksus, na który możesz sobie pozwolić - własna strefa relaksu

Luksus, na który możesz sobie pozwolić – własna strefa relaksu

Własna strefa relaksu to coś, co każdy z nas widzi nieco inaczej. Dla jednych będzie to jacuzzi i klimat niczym w SPA, dla innych taras, a jeszcze innym wystarczy wygodny fotel i podręczna biblioteczka obok. O tym, jak urządzić swoją niewielką strefę relaksu w zaciszu własnego salonu, inspirując się meblami wypoczynkowymi marki Gala Collezione, przeczytasz w tym artykule!

Najważniejszy element w strefie relaksu – wygodny fotel

Trudno mówić o prawdziwej strefie relaksu, jeśli nie ma w niej przytulnego, obszernego, a przede wszystkim bardzo wygodnego fotela. To taka przestrzeń, zarezerwowana tylko dla nas, która również z psychologicznego punktu widzenia działa odprężająco. Jej wymarzonym i niezbędnym elementem są miękkie i rozłożyste fotele – uszaki, czy fotele z rozkładanym podnóżkiem – czyli wszystkie te, które pozwolą nam ułożyć ciało w wyjątkowo komfortowej pozycji.

Wspomniane uszaki, fotele na wysokich nóżkach, jak i te obrotowe – ale wciąż zaprojektowane z myślą o relaksie, znajdziecie w ofercie marki Gala Collezione odwiedzając ten link: https://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/. Mimo, że producent znany jest głównie z mebli takich jak sofy i narożniki, linia foteli do relaksu to absolutny hit! Szczególną uwagę zwracają na siebie bardzo ciekawe rozwiązania designerskie, a także nietypowe połączenia – np. nowoczesnego fotela na drewnianych biegunach czy fotela w eleganckim stylu na bazie obrotowej.

Wyższy poziom relaksu – LINIA SMART Marki Gala Collezione

Fotele, które znajdziemy w LINII SMART bez wątpienia spełnią wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Zobaczcie zresztą sami: https://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/smart-fotele-rozkladane/. Mamy tu do wyboru zarówno fotele sterowane elektrycznie, jak i manualnie z przeróżnymi funkcjami. Busto to nieziemsko wygodny fotel. Po wysunięciu podnóżka spokojnie możesz sobie uciąć w nim drzemkę i ciągle pozostać w bardzo wygodnej pozycji.

Interesujące są także fotel Tom i Piko. Mimo bardzo eleganckiego wyglądu, wyposażone są w niewielkie kółeczka u swej podstawy. Dzięki temu są mobilne i można łatwo je przesuwać. Fotele te doskonale sprawdzą się również jako wyposażenie gabinetu. Jedno jest pewne: bez względu na to, jaki fotel z powyższej oferty wybierzesz i gdzie zdecydujesz się go postawić, stworzysz z nim małą, “własną strefą relaksu”.

Sprawdź szczegółową ofertę marki Gala Collezione!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read