Strona głównaDOMPrzerwa w dostawie prądu do warsztatu? Postaw na agregat

Przerwa w dostawie prądu do warsztatu? Postaw na agregat

Brak prądu w profesjonalnym warsztacie samochodowym uniemożliwia wykonywanie napraw i innych usług. Większość nowoczesnych sprzętów w warsztacie działa na prąd, a używanie tradycyjnych narzędzi wymaga dobrego oświetlenia. Mechanik powinien przygotować awaryjne źródło zasilania dla wszystkich sprzętów, dlatego w jego warsztacie powinien znaleźć się agregat. Dzięki niemu w razie awarii sieci elektrycznej będzie mógł kontynuować pracę.

  1. Profesjonalny sprzęt do wytwarzania prądu
  2. Wyposażenie warsztatu dla profesjonalistów

Wyposażenie warsztatu samochodowego powinno obejmować nie tylko sprzęt do wyważania kół i wulkanizacji, ale i całą serię produktów potrzebnych do montażu części zamiennych. Dodatkowo mechanik powinien zadbać o dostęp do urządzeń, które rozwiązują problem braku zasilania w przypadku awarii sieci elektrycznej. Bez agregatu trudno prowadzić działalność i usuwać usterki zgodnie z terminami ustalanymi z klientami. Jaki agregat wybrać do warsztatu samochodowego?

Profesjonalny sprzęt do wytwarzania prądu

Wykonywanie napraw samochodów to dobry pomysł na biznes, jednak taka działalność wymaga terminowości. Bez niej łatwo stracić klientów i zyskać opinię niesolidnego fachowca. Profesjonalny warsztat powinien mieć sprawdzonego dostawcę części, który z góry informuje o czasie oczekiwania na części i przestawia aktualną ofertę. Ponadto ważna jest dbałość o dostęp do prądu. Agregat prądotwórczy zapobiega wydłużaniu czasu napraw z powodu przerw w dostawie energii elektrycznej. Dzięki niemu można uruchomić wyważarki, przyjrzeć się geometrii kół i działaniu komputera w samochodzie oraz włączyć oświetlenie podczas awarii prądu.

Agregat prądotwórczy do warsztatu powinien być trójfazowy i mieć moc odpowiednią do potrzeb konkretnego użytkownika. Mechanik powinien zastanowić się, czy zamierza podłączyć do agregatu wszystkie dostępne urządzenia, czy w razie potrzeby chce używać go jedynie, by uruchomić prostownik do ładowania akumulatora i kompresor do pompowania kół. Dobrym wyborem są agregaty zasilane na benzynę i LPG, które producent przystosował do zasilania kilkoma rodzajami paliwa.

Wyposażenie warsztatu i działki

Agregat dostępny w sklepie ze sprzętem do warsztatów przydaje się także na działkach za miastem bez dostępu do prądu. Dzięki niemu można uruchomić sprzęty wykorzystywane na działce rekreacyjnej: lodówkę, telewizor, oświetlenie, czajnik itp. Agregat ogranicza uzależnienie od energii elektrycznej z sieci w miejscach, do których nie doprowadzono prądu. Cena agregatu jest przystępna, gdyż podstawowe urządzenie można kupić już za około 1000 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read