Strona głównaBUDOWASufity Rockfon – doradztwo i montaż z firmą Magnificent

Sufity Rockfon – doradztwo i montaż z firmą Magnificent

Sufity Rockfon należą do najchętniej wybieranych rozwiązań dostępnych w ofercie Magnificent. Ta działająca na warszawskim rynku od ponad 10 lat firma, zajmująca się różnego typu pracami remontowo-budowlanymi, oferuje jednak swoim klientom nie tylko pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb danego obiektu. Poza doradztwem Magnificent zapewnia także profesjonalny montaż wybranych sufitów, a wiedza i doświadczenie zatrudnionych w firmie specjalistów są gwarancją jakości, trwałości i bezpieczeństwa konstrukcji.

Montaż sufitów Rockfon

Sufity Rockfon to przede wszystkim modele wykonane ze skalnej wełny mineralnej, która jest stosunkowo lekkim materiałem, gwarantującym dobre parametry izolacji akustycznej i termicznej. Umożliwiają one osiągnięcie zróżnicowanych efektów, jeśli chodzi o kształtowanie akustyki pomieszczeń, a szeroki wybór rozwiązań klasycznych i dekoracyjnych sprawia, że dopasują się do estetyki niemal każdego typu przestrzeni. Ponadto dzięki niskiej wadze i kilku dedykowanym systemom montażowym, płyty Rockfon są łatwe w montażu zarówno na konstrukcji profili widocznych, jak i na konstrukcji ukrytej i półukrytej. Niektóre z rozwiązań pozwalają także na szybki demontaż pojedynczych płyt bez użycia narzędzi, co umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni międzysufitowej.

Nie oznacza to jednak, że producent doradza samodzielny ich montaż. Zamocowanie nawet najprostszego sufitu podwieszanego wymaga bowiem wiedzy i doświadczenia, które pozwalają na stworzenie konstrukcji o parametrach zgodnych z deklarowanymi przez producenta. Ponadto nie wolno zapominać, że najczęstszą przyczyną zawalenia się tego typu struktur, co prowadzi do sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu użytkowników pomieszczenia, jest właśnie niewłaściwy montaż. Dlatego też zadanie to warto zlecić fachowcom – najlepiej takim, którzy mają już doświadczenie w pracy z elementami dostarczanymi przez firmę Rockfon.

Wybór i montaż sufitów Rockfon z Magnificent

Magnificent to jedna z warszawskich firm, która oferuje doradztwo w zakresie wyboru oraz montaż sufitów Rockfon oraz innych rozwiązań akustycznych tego producenta. Wybierając przedsiębiorstwo z ponad dziesięcioletnim stażem i szerokim doświadczeniem w pracy z produktami wiodących firm zajmujących się wytwarzaniem płyt akustycznych, klienci otrzymują nie tylko gwarancję bezpiecznego montażu.

Oferta Magnificent to przede wszystkim ogrom wiedzy specjalistycznej, która pozwala na stworzenie idealnej konstrukcji w zależności od potrzeb danego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o standardową konstrukcję pokrywającą cały strop „od ściany do ściany”, czy o montaż pojedynczych wysp, czy może o dopasowanie wolno wiszących płyt akustycznych typu baffle. Zajmując się zarówno wykonawstwem, jak i opartym na doświadczeniu doradztwem w zakresie doboru odpowiednich elementów, Magnificent jest bowiem w stanie dostarczyć swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie różnego typu sufitów podwieszanych i innych konstrukcji sufitowych – także tych marki Rockfon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read