Strona głównaARANŻACJESalon w stylu Boho - czym udekorować?

Salon w stylu Boho – czym udekorować?

Styl boho idealnie sprawdza się we wnętrzach, w których mają królować kolory ziemi i roślin. Można do nich zaliczyć odcienie szarości, zieleni, żółci, brązów, czerni, beżu, czy bieli.

Styl boho – powrót do natury

Coraz więcej osób w codziennym pędzie pragnie wrócić do korzeni i natury. Styl boho jest odpowiedzią na takie działania. To harmonia, lekkość, natura. W tym stylu przeważają różne plecionki, np. makramy. Nie obca jest tu różnorodna roślinność, narzuty. Przytulny klimat tworzą także duże zdobione lustra, czy lekkie zasłony. Z pewnością jednak warte uwagi jest poświęcenie uwagi tematowi salonu w stylu boho. Czym go udekorować? Z pewnością warto postawić na wyrób ludzkich rąk. Coraz więcej na naszym rodzimym rynku jest twórców makram, kwietników, zakładek, które mogą pełnić także funkcję dekoracyjną. Nie można zapomnieć o estetyce wnętrza. Boho to nie przeładowanie wszystkim, co wpadnie w ręce. To utrzymanie jedności i klimatu spokoju, powrotu do korzeni.

Salon w stylu Boho – czym udekorować?

Z powyższej części artykułu wiemy już, że warto skusić się na kwietniki, makramy, czy ramki na zdjęcia z Decorantes.pl. O czym jednak należy jeszcze koniecznie pamiętać, planując salon w stylu boho? Warto postawić także na drewniane elementy, czyli np. meble w naturalnej barwie drewna. Można zainspirować się pobytem na wsi, który kojarzy się ze spokojem i sielanką. Jeżeli zna się sprawdzonego producenta, warto zainteresować się także wyrobami z wikliny. Delikatny koszyk, pudełko, dziś praktycznie możliwości tego tworzywa są nieograniczone. Przy planowaniu salonu w stylu boho nie można zapomnieć o klimatycznych puchowych poduszkach, dywanach opierających się na etnicznych wzorach.

Polne kwiaty w wazonie, jak i nieco bardziej wymagająca roślinność będą genialnym dopełnieniem idealnego pomieszczenia. Niewątpliwie dzięki powyższym wskazówkom i własnej pomysłowości osób zamieszkujących dane wnętrze salon boho będzie idealnym odzwierciedleniem konkretnych potrzeb. Dzięki zmienności plakatów w ramkach na zdjęcia, niewielkim nakładem pracy oraz pieniędzy można całkowicie odmienić dane wnętrze oraz klimat pomieszczeń. Warto skusić się nie tylko na uniwersalne plakaty, ale też te nawiązujące do konkretnej pory roku.

Ramki na zdjęcia – natura, harmonia, lekkość

Choć ramki na zdjęcia cieszą się popularnością w wielu mieszkaniach, to jednak warto nie zapomnieć o nich, jeśli jest się fanem i miłośnikiem stylu boho. Dzięki różnorodnym wielkościom i nieograniczonym możliwościom aranżacji każdy stworzy klimat odpowiedni dla siebie. Ściana, czy nawet dwie zaaranżowane rysunkami roślin, zwierząt, polnych kwiatów, sprawią, że przyjemnie będzie wracać do tak przytulnie urządzonego mieszkania. Obecnie można postawić na drewniane ramki na zdjęcia, ale dużą popularnością cieszą się też np. te w kolorze różowego złota. Dzięki dobraniu odpowiednich wielkości, galeria spokoju sprawi, że salon w stylu boho będzie miejscem, w którym zarówno właściciel, jak i goście, będą spędzali wspólny czas z przyjemnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read