Strona głównaNIERUCHOMOŚCIDobra inwestycja? Mieszkanie na wynajem w Krakowie

Dobra inwestycja? Mieszkanie na wynajem w Krakowie

Jeśli masz na koncie gotówkę lub możliwość zaciągnięcia kredytu, pomyśl o inwestycji, która przynosi zyski i stanowi zabezpieczenie na wypadek życiowego kryzysu. W obecnych czasach wzrastającej inflacji, która przekracza dochody z lokat oraz przy aktualnej wysokości ceny złota, wygodne mieszkanie w centrum Krakowa może stać się znakomitym sposobem na regularne, duże dochody.

Idealne mieszkanie na wynajem w Krakowie

Żeby kupić dobre mieszkanie w Krakowie na wynajem, nie wystarczy tylko podpisać umowę i przelać pieniądze. Warto pomyśleć o tym, do kogo będziemy kierowali ofertę najmu mieszkania. Obecnie szeroka grupa potencjalnych lokatorów poszukuje przede wszystkim nowoczesnej i wygodnej dzielnicy, a dopiero wtedy zaczyna myśleć o słonecznym salonie i tarasie, miejscu parkingowym i o dostępie do edukacji czy służby zdrowia. Największym zainteresowaniem w Krakowie cieszą się mieszkania o średniej powierzchni (40-60 metrów/kw) z wygodnym układem pomieszczeń, z przynajmniej jedną sypialnią, na nowym osiedlu, w atrakcyjnie wyglądających budynkach wielokondygnacyjnych. Nie bez znaczenia są wszelkie udogodnienia, takie jak winda i dobra komunikacja, dzięki której szybko można dojechać do innych dzielnic miasta. Jeśli kupimy mieszkanie spełniające te warunki, to chętni na wynajem znajdą się szybko. Istnieje też ogromna szansa, że będą to młodzi ludzie z wykształceniem, którzy mają stabilną pracę i ambitne plany na przyszłość. Taki lokator co miesiąc będzie wpłacał na konto pieniądze, które przewyższają ratę kredytu zaciągniętego na zakup mieszkania albo po prostu przyniosą zyski. W przypadku mieszkań na wynajem w Krakowie szacuje się je rocznie na 5%.

Zalety Prądnika Czerwonego

Poszukiwanie mieszkania na sprzedaż, które będzie można wynajmować, warto zacząć od dzielnicy Prądnik Czerwony. To jedna z 18 dzielnic Krakowa, znana jako dzielnica mieszkaniowa, usługowa, ale też handlowa. Nieopodal ścisłego centrum stolicy Małopolski znajdziemy osiedla z dostępem do parków, skwerów, małych sklepików, szkół, przedszkoli i przychodni zdrowia. Jest tutaj centrum handlowe Serenada, funkcjonuje Park Wodny oraz Multikino. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta i często jest wybierana przez krajowe oraz międzynarodowe firmy, jako miejsce, w którym warto otworzyć siedzibę lub filię. To tłumaczy, dlaczego ogromna część mieszkańców dzielnicy pracuje na miejscu, w okolicznych biurowcach.

Mieszkania na sprzedaż

Podane atuty dzielnicy na pewno pomogą w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania na wynajem. Warto zrobić to bez zbędnej zwłoki, ponieważ cały czas trwa sprzedaż mieszkań w budynkach Super Krak S.A. Deweloper ma w ofercie atrakcyjne lokale w inwestycji APARTAMENTY KASKADA https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3, które spełniają wyśrubowane kryteria potencjalnych lokatorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read