Strona głównaARANŻACJEModne ozdoby choinkowe, które warto powiesić na swoim drzewku

Modne ozdoby choinkowe, które warto powiesić na swoim drzewku

Najmodniejsze ozdoby świąteczne tego roku utrzymane zostaną w prostym stylu wpisującym się w ekotrendy i naturalne materiały.

Pomysły na ubranie choinki

Przed ubraniem naszego świątecznego drzewka warto zastanowić się nad tym jak powinno ono wyglądać, aby ładnie wpisało się w nasze wnętrze! Między żywą i plastikową choinką zdecydowanie powinniśmy wybrać prawdziwą, naturalną choinkę. Jest to bardziej ekologiczne, a zapach prawdziwego drzewka rozchodzi się w domu tworząc wspaniały, świąteczny klimat. Oczywiście żywa choinka jest ozdobą samą w sobie.

Przystrajanie choinki to nie tylko piękna tradycja, ale również frajda dla najmłodszych członków naszej rodziny. Pięknie przyozdobione drzewko stanie się wspaniałą świąteczną dekoracją, z którą zdecydowanie nie będziemy chcieli się rozstać po świętach. Warto przejrzeć ozdoby choinkowe z Fabryka Form, aby znaleźć coś idealnego do Twojego domu.

Tegoroczne trendy to proste dekoracje, wykonane z ekologicznych materiałów. Tak jak w tamtym roku modne ozdoby świąteczne będą wykonane z drewna, koronki czy papieru i tektury. Ciekawą propozycją ozdób choinkowych są też suszone owoce! Dobrze, jeżeli nasze dekoracje choinkowe zostaną utrzymane w stonowanych kolorach takich jak biel, brąz czy beż. Jeżeli jesteś zwolennikiem bardziej intensywnych barw możesz wkomponować ozdoby o mocniejszej barwie na przykład pomarańcz lub czerwień. Dobrze jeżeli choinkowe bombki pozostaną proste, bez zbędnych, dodatkowych elementów. Bardzo modne jest wplatanie w drzewko szyszek czy dodatkowych (sztucznych) gałązek z jarzębiną, jemioły czy ośnieżanych elementów.

Dekoracja drzewka świątecznego

Jeżeli jednak szukamy czegoś innego, wystrojem bożonarodzeniowym naszego drzewka może być styl vintage. Powrót szklanych i drewnianych ozdób o wielu kształtach to trend, który zdominuje świąteczne ozdoby w tym roku. Choinkowe zabawki takie jak pociągi, pajacyki, grzybki, cukierki czy domki staną się popularne w tym sezonie. Z pośród wielu choinkowych ozdób vintage znajda się też kule wypełnione brokatem, tak by naszej choince nie zabrakło blasku.

Niezmiennie od stylu naszej choinki rekomendowane są jednobarwne światełka o ciepłej barwi, które podkreślą piękno ozdób, a jednocześnie stworzą magiczny klimat świąt w naszym domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read