Strona głównaARANŻACJEWyposażenie łazienki nigdy nie było łatwiejsze

Wyposażenie łazienki nigdy nie było łatwiejsze

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. Podpowiadamy, jakie cechy powinna mieć ta przestrzeń, by stała się miejscem, nie tylko pięknie urządzonym, ale i funkcjonalnym. Firma Jaquar wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie, dlatego warto poznać zasady jakimi się kieruje i postawić na nie, ułatwiając sobie urządzenie łazienki i osiągając kompromis między tym, co ładne, a niezbędne.

Przejrzystość sprawia wrażenie przestronności

Szeroka oferta produktów do wyposażenia łazienki od Jaquar to cała paleta od baterii po akcesoria. Wszystko zaprojektowane przez najlepszych projektantów, którzy zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody międzynarodowe dla designer’ów, m.in. Red Dot! Produkty Jaquar to prawdziwe diamenty w rynkowej ofercie. Na przykład dzięki prysznicowi z błyszczącą deszczownicą łazienka sprawi wrażenie jaśniejszej i bardziej przejrzystej. Jeśli marzysz o tak komfortowej strefie relaksu to właśnie prysznic z deszczownicą harmonijnie zintegruje całe wnętrze.

Dopasowane wzornictwo wprowadza harmonię

W Jaquar żadne produkty nie powstają przypadkowo, bo producenci dobrze wiedzą, jak dopasowane wzornictwo jest ważne w życiu współczesnego człowieka. Wszystkie produkty dopasowują się do potrzeb i wymagań odbiorców. Eleganckie baterie łazienkowe od Jaquar tworzą niesamowitą przestrzeń w łazience, a całe skoordynowane wzornictwo, jakie wychodzi spod skrzydeł firmy z łatwością można dopasować do własnego stylu. Wygląd łazienki można modyfikować zgodnie z preferencjami za pomocą koloru. Pomocne w tym będą m.in. baterie Tailwater, Kubix Prime, Opal Prime, Ornamix Prime, Vignette Prime, Alive – dostępne aż w 10 kolorach! Ich paleta jest niezwykle szeroka i każdy znajdzie w niej swoją ulubioną barwę pasującą do cenionego stylu. Mienią się w ofercie miedź antyczna, złoto, czarny mat i wiele innych.

Ekologiczne podejście – oszczędzanie wody

Wszystkie baterie Jaquar łączą funkcjonalności z wybitną formą i posiadają zawór progresywny oraz są sensoryczne. Bazują na złożonej technologii, dzięki której można kontrolować i oszczędzać wodę w naszych domach. Nie chodzi tu tylko o modne hasła ekologiczne, ale po prostu o rozsądne gospodarowanie wodą. Pamiętajmy, że Polska ma skromne zasoby wody (są mniejsze od egipskich, jak wynika z informacji podanych na https://www.wody.gov.pl).

Nowe technologie ułatwiają życie…

… i bez nich już większość z nas nie wyobraża sobie życia. Przecież powstały po to, by jak najbardziej uprościć nam życie i pomóc zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty. Jaquar stawia na wykorzystanie nowych technologii w swoich produktach. I tak prysznice typu: Normal, Soft, Massage, Cascade, Mist od Jaquar są dostosowane do minimalizacji użycia wody. Specjaliści w firmie Jaquar obserwują globalne megatrendy i rozwój techniczny dostosowując go do swoich potrzeb przy powstawaniu baterii łazienkowych, by spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dzięki produktom firmy Jaquar wyposażenie łazienki nigdy nie było łatwiejsze. W ofercie Jaquar i Artize znajduje się wszystko, co jest potrzebne, by ta przestrzeń w domu stała się idealna i była miejscem komfortu.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read