Strona głównaNIERUCHOMOŚCIDlaczego warto wybrać Czyżkówko i Okole do zamieszkania w Bydgoszczy?

Dlaczego warto wybrać Czyżkówko i Okole do zamieszkania w Bydgoszczy?

Gdzie najlepiej zamieszkać w Bydgoszczy? Wszystko zależy od tego, na jakich walorach nam najbardziej zależy – krajobrazowych, czy może infrastrukturalnych. Proponujemy zamieszkanie na osiedlach Czyżkówko lub Okole. Dlaczego to dobry wybór?

Dlaczego Czyżkówko?

Cisza i spokój – to dwie cechy, które najczęściej pojawiają się w opiniach mieszkańców, jeśli mowa o zaletach mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Czyżkówko. Dla jednych odległość od centrum miasta jest zaletą, dla innych wadą. Bliskość terenów zielonych powinna jednak wynagradzać to, że mieszkańcy Czyżkówka nieco dłużej niż w przypadku innych osiedli w Bydgoszczy dojeżdżają do śródmieścia.

Na uwagę w przypadku osiedla Czyżkówko zasługuje fakt, że położone jest ono w północno-zachodniej części miasta, niedaleko zielonych terenów i parków, m.in. Brda, Struga Flis czy Śluzy Czyżkówko.

A może Okole?

Niedaleko Czyżkówka znajduje się inna urokliwa dzielnica Bydgoszczy – Okole. Położona jest ona na Dolnym Tarasie Bydgoszczy, w pobliżu Kanału Bydgoskiego. Trzeba przy tym podkreślić, że kanał ten jest ważnym zabytkiem miasta. Okole jest dobrym miejscem do zamieszkania dla osób, które cenią sobie przepiękne krajobrazy. Również i tereny tego osiedla obfitują w wiele terenów rekreacyjnych, a odległość od miasta pozostaje niewielka. Okole jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta, dlatego do głównych ulic i centrum dotrzeć można wygodnie komunikacją miejską lub własnym samochodem.

Nowe inwestycje mieszkaniowe

Jeśli wizja zamieszkania na osiedlu Okole lub Czyżkówko w Bydgoszczy rzeczywiście Ci się podoba, zainteresuj się realizowanymi w tej okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Rynek nieruchomości w Bydgoszczy rozwija się dynamicznie. Deweloperzy budują nowe mieszkania, czego przykładem są inwestycje Przy IV Śluzie czy Dębowa Ostoja, w doskonałej lokalizacji. Dostępne mieszkania można zobaczyć na stronie red-co.net – zarówno małe, liczące po 24 mkw, jak i duże apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read